ارسال حواله کانادا

كمتر می توان ایرانی‌ را پیدا کرد كه نام كشور كانادا را تا کنون نشنیده باشد. بسیاری از صاحبان مشاغل، سرمایه‌گذاران، صاحبان علوم ، هنر وغیره در آن اقامت داشته و یا وسوسه رفتن دارند خصوصاً كه از سه دهه پیش تاكنون در حدود نیم میلیون ایرانی در این كشور اقامت گزیده‌اند و خیل بسیاری نیزدر صف دریافت انواع ویزاهای قانونی هستند، پس عجیب نیست اگر مهم‌ترین مسئله برای اکثر قریب به اتفاق ایشان وضعیت ارسال و دریافت پول از ایران به کانادا و برعکس باشد چرا که به واسطه تحریمها در حال حاضر فقط صرافی ها پل بین ایران و کانادا هستند.

سکه و صراف اعتماد در راستای ارائه خدمات ارزی ارتباط مالی مستحکمی بین ایران و کانادا برای سهولت و امنیت نقل و انتقالات مالی ایرانیان ساکن کانادا، یا افرادی که قصد اقامت، ادامه تحصیل یا سرمایه گذاری در کانادا را دارند بوجود آورده و این ضرورت را جز رئوس اصلی کاری خود قرار داده است.

سکه و صراف اعتماد با بهره گیری از پرسنل مجرب و سالها تجربه در حیطه بازارهای مالی و پولی و امکانات منحصر به فرد خود از قبیل دفاتر مستقل در شهرهای مختلف جهان ،حسابهای معتبر ارزی در کشور های مختلف ، شبکه گسترده کارگزاران ارزی دارا بودن مجموعه متنوعی از خدمات ارزی از جمله: ارسال حواله بانکی به کانادا، حواله اکسپرس (تحویل فوری و نقدی) کانادا، انتقال پول از کانادا به ایران و غیره را برای شما فراهم کرده است.

سکه و صراف اعتماد به عنوان تنها صرافی مجاز ایرانی ( از اتحادیه طلا و جواهر و سکه و صراف شمیرانات)، و با سابقه بیش از یک دهه ارائه سرویس مطلوب به مشتریان در ایران ، مالزی ،امارات، ترکیه ، کانادا و ... این افتخار را دارد که کما فی السابق امین شما در امور ارزیتان باشد.

خدمات سکه و صراف اعتماد در کانادا:

  •  حواله بانکی ( سویفت):

برای ارسال حواله به بانکهای کانادا از طریق سیستم بانکی ، به داشتن اطلاعاتی از قبیل شماره حساب، نام و آدرس بانک و کد سوئیفت بانک گیرنده و شماره ترانزیت بانک مقصد نیاز است. مبلغ حواله شما طی کوتاه ترین زمان ممکن ( کمتر از یک تا دو روز کاری) در بستری مورد اعتماد و دقیق و با کمترین نرخ کارمزد مستقیما به حساب بانکی دریافت کننده حواله واریز می گردد. (حواله به رویال بانک کانادا نیز مقدور است)

  •  حواله وسترن یونیون:

وسترن یونیون یکی از روش های مرسوم جهت ارسال پول در سراسر دنیا است. شما می توانید به هر میزان (حتی مبالغ پایین) و از هر نوع ارزی، بدون نیاز به داشتن حساب بانکی ، به صورت نقدی و طی کوتاه ترین زمان (حداکثر در چند ساعت ) با نرخ و کارمزد مشخص، به گیرنده مورد نظر خود در کانادا برسانید و تمامی مراحل انتقال ارز را به صورت آنلاین دنبال نمائید.

  •  حواله اکسپرس کانادا (تحویل نقد):

در شرایط اضطراری چنانچه مایل به دریافت آنی وجه حواله در کانادا توسط گیرنده حواله هستید، پس از ثبت درخواست و تکمیل اطلاعات و برآورد کارمزد حواله توسط صرافی اعتماد، با مراجعه حضوری به دفتر صرافی اعتماد در تورنتو، وجه را بصورت نقدی دریافت نماید.

 

Rated 5 | From 29 users.