نحوه تهیه بانک درفت (Bank Draft):

به اطلاع میرساند امکان تهیه بانک درفت در اعتماد پرداخت صاحبقرانیه  فراهم می باشد. بانک درفت از طریق بانک های مالزی و یا کانادا تهیه می گردد.متقاضی می بایست علاوه بر پرداخت هزینه تهیه بانک درفت، نسبت به پرداخت هزینه ارسال آن توسط دی-اچ-ال هم مبادرت ورزد.مدت زمان لازم از تاریخ درخواست تا دریافت آن 7 روز کاری می باشد.لازم به ذکر است بانک درفت به هیچ وجه قابل عودت نمی باشد.

بانک درفت یک چک بین بانکی (بین المللی) است که پرداخت وجه آن توسط بانک  صادر کننده صددرصد تضمینی می شود و به همین خاطر هیچ گاه به دلیل عدم تکمیل موجودی و یا موارد مشابه آن این چک برگشت نخواهد خورد.به عبارتی می توان عنوان نمود که گیرنده این چک حتما موفق به وصول مبلغ آن خواهد شد. واحد پول می تواند متفاوت باشد، بطور مثال امکان صدور این قبیل چک ها به دلار آمریکا و یا دلار کانادا مقدور می باشد. افرادی که قصد پرداخت هزینه های مهاجرت و یا ویزای خود را دارند می توانند از خدمات اعتماد پرداخت استفاده نموده و درخواست صدور این چک به مبلغ مورد نظرشان را نمایند، چک توسط بانک عامل (که معمولا یکی از بانک های کشور مالزی و یا کانادا است) صادر شده و با پست دی اچ ال به آدرس درخواست کننده چک در ایران ( و یا هر کشور دیگر) ارسال می شود.ایشان پس از وصول اصل چک می توانند آن را به همراه سایر مدارک خود به اداره مهاجرت کانادا و یا کشور مورد نظر خود ارسال نمایند. هزینه صدور بانک درفت 50 دلار آمریکا و یا کانادا ( بسته به واحد ارزی بانک درفت) می باشد.

شایان ذکر است هزینه ارسال پست دی اچ ال به مبلغ 70 دلار(مبلغ مذکورعینا توسط شرکت پست دی اچ ال دریافت میشود) نیز بر عهده مشتری می باشد.نکته قابل توجه این است که اعتبار چک صادره از تاریخ صدور فقط  6 ماه می باشد لذا چنانچه به هر دلیلی متقاضی خواهان استرداد مبلغ مذکور باشد،انجام درخواست ایشان تا قبل از اتمام این مهلت امکان پذیر خواهد بود.بدیهی است پس از انقضاء این مدت، اعتماد پرداخت هیچ گونه مسئولیتی را متقبل نخواهد شد و طبق قوانین بانک چک مورد نظر بی اعتبار و بلااستفاده خواهد شد. شایان ذکر است در صورت درخواست متقاضی مبنی بر استرداد چک، حداقل 14روز جهت برگشت مبلغ توسط بانک عامل زمان لازم است و مبلغ مذکور پس از کسر هزینه ها و کارمزد های بانک و با نرخ روز محاسبه و معادل ریالی آن به حساب وی در ایران واریز می شود. در خصوص مدت زمان ارسال اصل چک به ایران، به طور متوسط 7 روز کاری زمان نیاز خواهد بود و پس از ارسال برگه رسید مرسوله پستی دی اچ ال توسط این شرکت، مسئولیت پیگیری جهت رسیدن بسته مذکور به عهده شخص متقاضی بوده و اعتماد پرداخت هیچ گونه مسئولیتی در این خصوص نخواهد داشت.

شماره های تماس با دفاتر اعتماد پرداخت

دفتر ایران 22292821-021
دفتر کانادا 4166661614
دفتر مالزی 0129449166
ارتباط با تلگرام