شرایط و قوانین ما چیست؟

شرایط استفاده از خدمات ما در اعتماد پرداخت صاحبقرانیه

قبل از انجام هر گونه پرداخت ابتدا اطمینان حاصل کنید که کلیه بند های زیر را با دقت مورد مطالعه قرار داده و با آن موافق هستید. در صورتی که درخواست از جامنب شما ثبت گردد به منزله آگاهی کامل شما و پذیرفتن قوانین و شرایط  این مجموعه می باشد و این شرکت در موارد بروز اختلاف حق دارد به این موارد استناد نماید.

جهت انجام هرگونه تراکنش مالی احراز هویت فرد سفارش دهنده بر اساس قوانین جاری کشور ضروری می باشد.

شرکت خدمات ارزی اعتماد پرداخت از انتقال ارزهای مجازی فاقد اعتبار و همچنین پرداخت های ارزی فاقد اعتبار معذور می باشد.

تمامی پرداخت های ارزی از مبدا ایران تابع قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران می باشد و در صورت بودن هر گرونه مغایرت با این قوانین و یا عدم صلاحیت هر یک از طرفین پرداخت، شرکت خدمات ارزی اعتماد پرداخت از پذیرش پرداخت مذکورمعذور می باشد.

هزینه های ارسال پول و پرداخت های ارزی آنلاین مطابق آنچه که در پیش فاکتور نمایش داده می شود است و هیچ گونه هزینه مخفی و یا کارمزد اضافی به جز آنچه در فاکتورقید شده وجود نخواهد داشت.

مبلغ کارمزد ارزی دریافتی توسط شرکت پی پال ،جدا از کارمزد انجام حواله ما می باشد وتماما بر عهده مشتری بوده و بر عهده شرکت خدمات ارزی اعتماد پرداخت نمی باشد.

در پرداخت های بانکی ،کارمزد ارسال در بانک مبدا بر عهده اعتماد پرداخت می باشد ولی کسر کارمزد در بانک مقصد و یا بانک واسطه بر عهده مشتری می باشد .بنابراین در صورتی که گیرنده وجه از قبول کسر کارمزد بانک خود امتناع می کند، لازم است مشتری نسبت به افزایش مبلغ ارسالی خود حداقل به میزان 30 دلاراقدام نمایید.

در پرداخت های بانکی، در صورتی که بانک کشور مبدا (کشوری که ما پرداخت را از آنجا انجام می دهیم) تعطیل رسمی باشد، انجام پرداخت ارزی به اولین روز پس از تعطیلات رسمی آن کشور موکول می گردد.

پس از ثبت سفارش توسط مشتری و واریزمبلغ ریالی آن، پرداخت ارزی نهایی محسوب می شود و فاکتور ارسالی غیر قابل تغییر خواهد بود. بنابراین، نوسانات ارزی عامل لغو و یا تغییر سفارش شما نخواهد بود.

چنانچه مبلغ حواله پرداختی شما پس از انجام و دادن رسید پرداخت توسط اعتماد پرداخت بنا به هر دلیلی توسط گیرنده حواله برگردانده شود، مبلغ برگشتی به منزله ارسال پول به ایران تلقی می شود. بنابراین، مبنای محاسبه، نرخ خرید خواهد بود و کلیه کسورات بانک مبدا و مقصد به عهده مشتری می باشد.

در زمان صدور پیش فاکتور، مهلت پرداخت آن قید می شود. با پایان این زمان و عدم انجام واریزی، پیش فاکتور به خودی خود لغو خواهد شد و چنانچه ئجهی بعد از آن زمان به حساب ما واریز شود عینا به حساب فرستنده عودت خواهد گردید.

در صورتی که احراز گردد وجهی بر خلاف قوانین کشور به حساب اعتماد پرداخت واریز گردیده ، مراتب سریعا به مراجع قانونی ذیصلاح ارجاع خواهد گردید.

درخواست پرداخت های آنلاین ارزی مانند ویزاکارت و یا مستر کارت، تنها صورتی که آدرس اینترنتی ارائه شده توسط مشتری به تایید کارشناسان ما برسد و اعتبار آن تایید گردد قابل پرداخت و امکان پذیر خواهد بود.

درخوایت پرداخت هایی که قابلیت تکرار شدن دارند مانند اشتراک ماهانه و یا دوره ای توسط پی پال، ویزا کارت و یا مستر کارت مقدور نمی باشد.

اعتماد پرداخت در قبول و یا رد هر سفارشی اختیار تام دارد و در صورت واریز وجه ، وجه دریافتی از مشتری را همان روز عینا به حساب فرستنده مسترد خواهد نمود.

در صورت درخواست ارسال پول به ایران و یا نقد کردن درآمد های ارزی خارج از کشور توسط مشتری، ارائه مدارک احراز هویت کافی الزامی می باشد

کلیه پرداخت های ارزی در اعتماد پرداخت منوط به انطباق کامل شرایط با مقررات و قوانین رسمی کشورهای مبدا، واسط و مقصد حواله می باشد.

واریز وجه ریالی به حساب اعتماد پرداخت ، به منزله قبول پرداخت ارزی از سوی این شرکت و انجام قطعی حواله نبوده و این شرکت در قبول یا رد دریافت ارزی اختیار تام داشته و پرداخت های ارزی صرفا پس از تکمیل فرم الکترونیکی یا درخواست مکتوب و رسمی فرستنده و متعاقب آن ارسال تاییدیه از سوی این شرکت انجام پذیر خواهد بود.

پرداخت ارزی برگشتی بر مبنای نرخ خرید حواله همان روز (پس از کسر کارمزدها و هزینه های مرتبط) به مشتری پرداخت خواهد شد، شایان ذکر است تمامی هزینه های ناشی از هر گونه استعلام در خصوص وضعیت حواله و اصلاحیه حواله بر عهده مشتری می باشد.

تسویه دریافت ارزی از جانب مشتریان، در شرایط معمول حد اکثر تا سه روز کاری خواهد بود ولی. از آنجا که روز های جمعه بانک های ایران و شنبه و یکشنبه بانک های جهانی تعطیل می باشند، لذا از روز جمعه تا یکشنبه روز کاری محسوب نمی شود.

اعتماد پرداخت تلاش معقول خود را در جهت رسیدگی به درخواست پرداخت هایی که در ساعت کاری روزانه خود دریافت می نماید معمول خواهد داشت و رسیدگی به درخواست هایی که واریز وجه آنها پس اتمام ساعت کاری باشد به روز کاری بعد و با نرخ جدید موکول خواهد شد. شایان ذکر است روز های جمعه و تعطیلات رسمی کشور مبدا یا مقصد، روزهای کاری محسوب نمی شوند. در صورت درخواست پرداخت در روز های تعطیل ، اعتماد پرداخت در اولین روز کاری بعد به آن ترتیب اثر خواهد داد.

در صورت کسر کارمزد توسط بانک واسطه یا مقصد، مسئولیتی متوجه این شرکت نمی باشد.

پس از ارسال حواله وسترن یونیون توسط این شرکت، در صورتی که گیرنده وجه بنا به مشکلات حقوقی و یا قوانین داخلی کشور گیرنده موفق به دریافت وجه نشود هیچ گونه مسئولیتی متوجه این شرکت نمی باشد و درخواست ابطال حواله مذکور منجر به از دست رفتن کامل کارمزد حواله مذکور خواهد شد.

اعتماد پرداخت فقط در صورت دریافت کامل مبلغ ریالی مندرج در پیش فاکتور مبلغ کامل پرداخت ارزی، نسبت به انجام آن اقدام خواهد نمود ، پرداختهای بعد از ساعات کاری موکول به روز بعد و مطابق با نرخ روز بعد خواهد بود.

در صورت بروز هرگونه سوء تفاهم،اصل فیش پرداختی و یا فرمهای الکترونیکی پر شده از وبسایت اعتماد پرداخت و آرشیو نرخ ارز ملاک قضاوت خواهد بود.

درج هرگونه شماره دانشجویی ،عدد، اسم و به طور کلی هر گونه توضیحات اضافی در هیچ نوع از سرویسهای پرداختی ما( اعم از بانکی، وسترن یونیون، پی پال) امکان پذیر نمی باشد.

مسئولیت هرگونه اشتباه در پر کردن فرم های ارسال حواله که منجر به واریز پول به حساب غیرو یا برگشت پول از طریق بانک، تاخیر در پرداخت پول شود صرفا به عهده ارسال کننده حواله می باشد.

در صورت مسدود شدن پول در هر یک از بانکهای طرفین،مسئولیتی متوجه اعتماد پرداخت نمی باشد.

ارسال حواله به مقاصد کشورهای غیر مجاز مطابق با قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران (مثل رژیم غاصب صهیونیستی) امکان پذیر نمی باشد.

در صورت بروز هرگونه سوء تفاهم، ملاک قضاوت اصل فیش پرداختی، فرمهای الکترونیکی پر شده از وبسایت اعتماد پرداخت و آرشیو نرخ ارز می باشد.

کلیه اطلاعات مشتری چه در مبدا و چه در مقصد بصورت محرمانه می باشند.

تعطیلی های رسمی اعتماد پرداخت در زمان ارسال پرداختها مطابق با تعطیلات رسمی کشورهای ایران ، کانادا و مالزی می باشد.

شرکت خدمات ارزی اعتماد پرداخت صاحبقرانیه هیچ شعبه ای غیر از آنچه در وب سایت رسمی این شرکت درج شده ندارد

نکات ویژه در خصوص حواله وسترن یونیون :

در حواله های وسترن یونیون و حواله های بانکی، درج صحیح مشخصات گیرنده ضروری است و در صورت بروز اشتباه در ارائه اطلاعات به ما و یا خطای تایپی توسط مشتری، هزینه تصحیح، کنسل کردن و تاخیر در ارسال حواله به عهده شخص سفارش دهنده حواله می باشد ، و بدیهی است در صورت برگشت حواله مبلغ وارده مشمول شرایط انتقال پول به ایران (نرخ خرید)خواهد بود

پس از انجام حواله وسترن یونیون توسط ما ،کد رهگیری منحصر به فردی در اختیار سفارش دهده حواله (مشتری) قرار میگیرد که از طریق وبسایت رسمی وسترن یونیون قابل رهگیری می باشد. بعد از ارائه این کد توسط اعتماد پرداخت و کنترل آن توسط مشتری مبنی بر صحت اطلاعات اعلام شده در رسید ، هیچ گونه مسولیتی در قبال گیرنده وجه متوجه اعتماد پرداخت نمی باشد.

پس از ارسال حواله وسترن یونیون توسط این شرکت، در صورتی که گیرنده حواله بنا به مشکلات حقوقی و یا قوانین داخلی کشور گیرنده موفق به دریافت وجه نشود هیچ گونه مسئولیتی متوجه این شرکت نمی باشد.

به دلیل حساسیت کد رهگیری در حواله های وسترن یونیون لازم است پس از اعلام کد MTCN توسط ما به مشتری ترتیبی اتخاذ گردد که کد رهگیری به روشی غیر از ایمیل به گیرنده حواله توسط مشتری اعلام گردد.

سایر نکات امنیتی مهم :

در صورتی که حساب گیرنده حواله در لیست حساب های تحریم شده ایالت متحده و اتحادیه اروپا و سایر قرار داشته باشد در صورت هرگونه بروز مشکل کلیه مسولیت ها بر عهده در خواست کننده می باشد .

*کلیه وجوه واریزی از طریق واریز نقدی از داخل بانک و یا استفاده از دستگاه کارت خوان در محل شرکت قابل قبول میباشد. و در صورتیکه مبلغی از طریق اینترنت بانک به هر یک از حسابهای معرفی شده واریز گرددنزد این شرکت تا زمان مراجعه حضوری شخص درخواست کننده و صاحب حساب به همراه اصل مدرک شناسایی ( کارت ملی و شناسنامه ) مسدود میماند , و پس از گذشت ۳۰ روز از طریق مراجع زیربط به حساب واریز کننده وجه ریال عودت داده میشود.

تبصره 1 :ارسال تصویر فیش واریزی ( اینترنت بانک , خودپرداز,کارت خوان, فیش نقدی,ساتنا و پایا و غیره) از طریقی پست الکترونیک و یا فاکس به پیوست کارت ملی الزامی میباشد.

تبصره 2:در نگهداری فیش بانکی خود دقت کافی بعمل آورید چرا که مبنای اختصاص مبلغ واریزی به فرد دریافت کننده حواله ، شماره ۶ رقمی فیش پرداختی، رقم پرداختی و نام بانک می باشد.

حتما فرم الکترونیکی واریز حواله را دروب سایت ما به آدرس www.etemadpay.com را تکمیل نمایید.

چنانچه فرد گیرنده حواله دارای شماره حساب نمی باشد می توانید از حواله بنام فرد (وسترن یونیون)استفاده کنید. از معرفی شخص ثالث جهت دریافت مبلغ جدا خودداری نمایید.

هنگام پرداخت مبلغ به حسابهای این شرکت، نام صاحب حساب را حتما با مندرجات اعلام شده به شما توسط واتس آپ یا تلگرام اعتماد پرداخت تطبیق دهید.